5 zasad dla dobrego ubioru

W modzie trendów jest bez liku – jak zatem wybrać rozwiązanie idealne dla siebie?

  1. Najwięcej zależy od sylwetki, bo nawet najmodniejszy ciuch nie będzie wyglądał dobrze, jeśli nie będzie z nią współgrał. Zastanów się, jakie masz atuty oraz wady. To, czym warto się pochwalić, podkreślaj dopasowanym strojem, wzorem czy ciekawym kolorem. Natomiast mankamenty figury zakryj luźniejszym materiałem, czy ciemniejszym kolorem.
  2. Zastanów się, jakie rzeczy ci się podobają. W tym celu można przejrzeć internet i magazyny, tam na pewno znajdziesz wiele inspiracji. Zdefiniowanie swojego stylu pomaga w komponowaniu garderoby. Nie zapominajcie o klasyce – zawsze jest niezawodna i dobrze wygląda prawie z każdym ciuchem.
  3. Noś ubrania, które wyglądają schludnie. Lepiej zainwestować w kupno jednej rzeczy dobrej jakości, niż dwóch marnych, które już od nowości nie wyglądają korzystnie.
  4. Bielizna jest niewidoczna, skryta pod ubraniami, ale bardzo istotna. Dobrze dobrany stanik koryguje kształt biustu, a majtki maskują wypukły brzuch.
  5. Bardzo ważne są również dodatki. Elegancka broszka, nonszalancki szal czy oryginalne kolczyki wprowadzają do stylizacji nieco szaleństwa.