Jakim kobietom pasuje srebrna biżuteria?

Uważasz, że złote dodatki po prostu nie są dla ciebie, bo zdecydowanie bardziej przemawia do ciebie nowoczesna stylistyka błyszczącego, a wręcz nieco metalicznego srebra? W takim razie noś na sobie to, co lubisz nosić. Bez sensu zakładać na siebie złotą biżuterię, wydawać na nią mnóstwo pieniędzy i robić to wyłącznie po to, by przypodobać się innym i zyskać ich aprobatę. Przecież biżuteria srebrna także może znakomicie do ciebie pasować. I to niezależnie od tego, jaki jest typ twojej naturalnej urody.

„Pani wiosna”, czyli uroda charakteryzująca się dość jasną cerą wpadającą w brzoskwiniowy ciepły odcień, jasnymi włosami – blond bądź jasnobrązowymi i zielonymi oczami za sprawą srebrnej biżuterii zyska dla swojej prezencji pewne przełamanie. Podobnie zresztą stanie się u kobiet w typie jesieni. One mają nieco ciemniejszą, ale wciąż ciepłą karnację oraz miedziane lub brązowe włosy i brązowe bądź zielone oczy. Zazwyczaj tym typom urody poleca się złoto, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, by przynajmniej wypróbować srebrne dodatki. A nóż widelec okaże się, że znakomicie skontrastują się one z tymi wszystkimi ciepłymi pomarańczowymi tonacjami, które wyraźnie przeważają w typach urody lato i jesień.

Nie da się jednak ukryć, że biżuteria srebrna zdecydowanie lepiej pasuje jednak paniom o urodzie w stylu zimy bądź lata. A czym one będą się charakteryzować? Na pewno możesz powiedzieć, że jesteś zimą, jeżeli twoja cera jest niemalże zabójczo blada, włosy (dla kontrastu) kruczoczarne, a oczy zielone bądź niebieskie. Lato ma natomiast jeszcze jaśniejszą cerę niżeli zima. Jest ona tak jasna, że niemalże przezroczysta, a do tego otacza ją nieco popielaty kolor włosów. Oba te typy urody są wyraźnie chłodne, dlatego do obu z nich srebrna biżuteria będzie pasować idealnie. Sama możesz to sprawdzić. Po prostu oceń typ swojej urody, a następnie spróbuj połączyć go z właściwą dla niego biżuterią.