Zalety nowoczesnych odkurzaczy bezprzewodowych

Większość odkurzaczy bezprzewodowych jest wykonana z doskonałych materiałów, a ponadto posiadają one szeroką gamę funkcji i wiele akcesoriów w zestawie. W rzeczywistości w zestawie znajduje się szczotka, która pozwala na odkurzanie w zakresie 360 °, 18 V bateria litowa, co pozwala na autonomiczną pracę do 35 minut.

Moc odkurzacza bezprzewodowego jest mierzona w watach powietrza, w mm/H2O lub w Kpa, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, że dobry odkurzacz bezprzewodowy powinien mieć moc ssania między 250 a 400 watów powietrza, między 1300 a 2200 mm/H2O lub od 13 do 22 Kpa.

Siła ssania odkurzacza jest niczym innym jak mocą, która jest określona w watach urządzenia, nawet jeśli konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na rozróżnienie między watami związanymi z mocą a watami związanymi z rzeczywistą siłą ssania urządzenia.

Przy zakupie odkurzacza bezprzewodowego należy zwrócić uwagę na następujące cechy

  • moc w watach;
  • moc ssania, wyrażona w watach powietrza;
  • czy posiada worek, czy pojemnik;
  • zastosowane filtry;
  • design;
  • dołączone akcesoria;
  • zakres funkcji.

Przykładem tego typu odkurzacza może być akumulatorowy, bezprzewodowy odkurzacz elektryczny, który został wyposażony w mocny silnik, który jest w stanie zapewnić dokładne ssanie, łącząc odpowiednią siłę ssania z bardzo niskim poziomem hałasu. W użyciu jest lekki i poręczny, ułatwiając najbardziej męczące czynności sprzątania od podłogi do sufitu i łatwo można przekształcić go w przenośny odkurzacz, który zaspokoi wszystkie potrzeby w zakresie sprzątania w domu.

Pojemnik takiego odkurzacza bezprzewodowego jest wyposażony w funkcję szybkiego i higienicznego opróżniania bez kontaktu z brudem, a bateria litowa gwarantuje długą autonomię działania, która wystarcza na posprzątanie całego domu.

Akcesoria w zestawie to szczotka z silnikiem do podłóg i dywanów, wielofunkcyjna szczotka z silnikiem do gruntownego czyszczenia tkanin, kanap, samochodu, łóżka i innych przedmiotów, dmuchawa, ssawka do odsysania narożników, sztywna aluminiowa rura oraz podstawa do podtrzymywania, w której można przechowywać urządzenie i akcesoria.