Poznajcie Clobber, czyli po prostu ciuchy

Clobber, czyli z brytyjskiego slangu – ciuchy. Tak po prostu. Bez wydziwiania, udziwniania i pompatyczności. Co nie znaczy, że ze szkodą dla jakości i wyglądu. Clobber to także sklep odzieżowy założony w 2018 roku, zrodzony z fascynacji modą ulicy.

Sprzedawany w nim asortyment charakteryzuje się zarówno najlepszą jakością, jak i wygodą użytkowania oraz uniwersalną kolorystyką i krojami, które – choć oscylują wokół najbardziej klasycznych – mogą przybierać najrozmaitsze kombinacje, wpuszczające powiew świeżości do naszych szaf. Firma bazuje na ofercie marek dobrze wszystkim znanych, jednak nie boi się również wytyczać nowych szlaków, poprzez rozpowszechnianie luksusowych marek streetwearowych, niekoniecznie dotąd dostępnych szerokiej publiczności.

Czy Clobber jest dla każdego?

Przemysł modowy zaproponował nam już wszystko, a właściciele sklepów internetowych (i nie tylko) wystarczająco powielili te propozycje – na tyle, byśmy znali swoje preferencje i wiedzieli gdzie szukać. Clobber.pl to zdecydowanie nie jest przestrzeń dla każdego, co po pierwsze – nie znaczy, że sklep coś robi źle, po drugie – zawsze może się takim stać. Jednak jak powszechnie wiadomo, gdy coś jest dla wszystkich – jest dla nikogo.

Siła clobber.pl leży w jego względnej odrębności i jasno wyznaczonej grupy odbiorczej, która z powodzeniem znajdzie w nim to, czego szuka. Asortyment jest wystarczająco bogaty, by klient nie opuścił sklepu z pustym koszykiem. Choć sam streetwear zdaje się zawężać nieco pole poszukiwań – osoby odpowiadające za clobber.pl skupiają się, by dostępne ubrania komponować w duchu wybuchowej mieszanki mody ulicy (w bardzo szerokim jej znaczeniu) z kulturą football casuals. Firma obrała to sobie za cel na początku swej drogi i jest mu lojalna z każdym kolejnym dniem funkcjonowania.

Konsekwencja egzystowania w przemyśle odzieżowym pozwala clobber.pl utrzymać się na rynku i zjednywać sobie coraz to więcej wielbicieli, znajdujących spokojny azyl dla każdego streewarowca i każdego, kto ceni sobie komfort ubioru. Wpisana w to została także moda outdoorowa.

Clobber.pl – wszystko co ważne

Być może Clobber jawi się jako dość hermetyczne środowisko, mimo to pozostaje raczej otwartym na nowych odbiorców. A przynajmniej nie w stu procentach zamkniętym. Nawet jeżeli na co dzień nosimy się na burgundowo, z cekinami lub tiulem, są dni/chwile/okazje, które wymagają od nas (lub my od nich) odrobiny luzu i komfortu, przy zachowaniu jednak najlepszego stylu. Zgiełk miasta, spokój natury, leniwy weekend lub wyjście ze znajomymi – każdy z tych aspektów można ubrać w Clobber. Kompleksowa oferta zapewnia nam, jako konsumentom, możliwość dowolnego kreowania swojego wizerunku oraz wyznaczania swojej odrębności przy użyciu najbardziej stylowych i jakościowych produktów.

Klasa niejedno ma imię

Marshall Artist, Luke1877, Lyle & Scott i Weekend Offender – to zaledwie kilka kultowych marek, jakie można znaleźć na Clobber.pl. Prócz nich na stałe w asortymencie goszczą znane, sportowe firmy jak Ellesse, Champion czy Adidas. Wśród obuwia zdecydowanie prym wiedzie Dr. Martens. Warto dodać, iż Clobber jako pierwsi na polskim rynku wprowadzili produkty marki C.P. Company. Z nowości wartych zaznaczenia jest także BALR – międzynarodowa lifestyle’owa marka luksusowa.

Doskonale widać zatem, iż clobbersi nie pozostali na tym, co powszechnie uznane – pragną mieć wpływ na otaczający ich świat mody poprzez stopniowe wprowadzanie do obiegu marek dotąd nieznanych na polskim rynku. Spośród wielu sklepów i portali, Clobber ze świadomością swojej odrębności, daje dokładnie to, czego się od niego oczekuje – ciuchy dobrej jakości, w duchu